Путін станцював з міністром закордонних справ Австрії на її весіллі (фото)

Президент Росії Володимир Путін в суботу був присутній на весіллі міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль і бізнесмена Вольфганга Майлінгера.

При зустрічі президент подарував нареченій букет квітів, а пізніше запросив її на танець.

Разом з президентом на церемонію прибув козачий ансамбль.

Як повідомив австрійський телеканал Oe24, весільна церемонія почалася пізніше через те, що Путін затримався. За даними каналу, вона повинна була початися о 14.00 за місцевим часом (15.00 год.), але була відкладена на деякий час, оскільки президент Росії прибув на 10 хвилин пізніше. Для його кортежу було перекрито шосе, щоб скоротити час у дорозі.

Весілля проходило на відкритому повітрі в комуні Гамлиц. На церемонії також були присутні прем’єр-міністр Австрії Себастьян Курц, віце-канцлер Хайнц-Крістіан Штрахе, президент республіки Александер Ван дер Беллен і генеральний секретар ОПЕК Мухаммед Баркіндо.

Після весілля Путін відправився в Берлін, де у нього запланована зустріч з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. На церемонії президент пробув більше години. Його від’їзд транслював телеканал Oe24. Перед тим, як сісти в лімузин, Путін розписався на весільному автомобілі молодят і крикнув «гірко».

Як повідомляло ІА “Центр новин”, депутат Європарламенту закликав Кнайсль піти у відставку через запрошення Путіна на весілля.