Трамп заявив, що розгляне можливість помилування Манафорта – ЗМІ

Президент США Дональд Трамп заявив в інтерв’ю телеканалу Fox News, що розгляне питання помилування колишнього керівника свого передвиборчого штабу Пола Манафорта, якому загрожує до 80 років в’язниці.

Про це повідомила журналістка Ешлі Ирхарт, яка розмовляла з Трампом.

Розповідаючи в ефірі Fox News про своє інтерв’ю з Трампом, яке, як очікується, вийде в ефір вранці в четвер за місцевим часом, вона сказала: “Трамп згадав про помилування Манафорта”. За словами журналістки, американський лідер сказав, що розгляне це”.

“Думаю, йому шкода Манафорта. Вони були друзями, той не так довго працював на нього. Він працював на нього, по суті, 100 днів. Президент не знав про всі ці речі з податками”, – додала Ирхарт.

Раніше прес-секретареві Білого дому Сарі Сандерс на регулярному брифінгу для журналістів було поставлено питання про можливість помилування Манафорта. Вона заявила, що “жодних обговорень з цього питання не було”. Сандерс підкреслила, що “справа Манафорта не має ніякого відношення до президента, до його передвиборчої кампанії і до Білого дому”.

Журі присяжних у суді Олександрії (штат Вірджинія) 22 серпня винесла вердикт у справі Манафорта, визнавши його винним у восьми з 18 пунктів звинувачення. Йдеться про пункти, пов’язані із порушенням податкового законодавства, банківського законодавства та про приховування зарубіжних рахунків в банках. За повідомленнями ЗМІ, Манафорту загрожує до 80 років ув’язнення за сукупністю всіх звинувачень.