НАБУ відкрило провадження проти Петренка через недостовірну інформацію в декларуванні

Солом’янський районний суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрити провадження за підозрою міністра юстиції України Павла Петренка в декларуванні недостовірної інформації, повідомляє сайт Bihus.Info.

“Солом’янський суд зобов’язав Національне антикорупційне бюро відкрити провадження стосовно міністра юстиції Павла Петренка за підозрою в декларуванні недостовірної інформації. … Провадження мають відкрити за ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації)”, – йдеться в повідомленні на сайті Bihus.Info.

Згідно з оприлюдненою фотокопією постанови суду від 12 вересня, зі скаргою на невнесення уповноваженими особами НАБУ відомостей стосовно Петренка до суду звернулася громадська організація “ТОМ 14”, заснована колективом телепрограми “Нашi грошi”.

“Постановив: скаргу – задовольнити. Зобов’язати уповноважених осіб НАБ України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за заявою ГО “ТОМ 14″ від 26.07.2018 про кримінальне правопорушення”, – йдеться в рішенні Солом’янського райсуду.

Це рішення оскарженню не підлягає.

Раніше журналісти програми “Нашi грошi” з’ясували, що племінниця Петренка Божена Клічук після його призначення на посаду міністра стала власницею двох квартир в елітних житлових комплексах на Печерську й автомобіля Lexus NX200.

Згідно з електронною декларацією Петренка, він не має власного житла, проживає в орендованому. Його племінниця не мешкає в жодній із двох записаних на неї квартир.

Свою участь у придбанні племінницею житла й автомобіля міністр спростував.