У Мінюста вимагають анулювати реєстрацію низки політичних партій

В Окружний адміністративний суд Києва передали позов до Міністерства юстиції з проханням зобов’язати міністерство анулювати реєстрацію низки політичних партій.

Про це повідомляє прес-служба суду.

“Позивач просить суд  визнати протиправною бездіяльність Мін’юсту щодо незвернення до суду з поданням про анулювання реєстрації свідоцтв політичних партій, які протягом 10 років не висували своїх кандидатів на президентських та парламентських виборах. Також позивач просить суд зобов’язати Міністерство юстиції звернутись до суду  з відповідним поданням,” повідомляють представники суду.

У наданий позивачем список партій увійшли 49 організацій, у тому числі такі як “Час”, “Єдність”, “Кияни передусім”, Соціал-демократична партія України, Партія ветеранів Афганістану та інші.

На даний момент, повідомляють в Окружному адміністративному суді Києва, вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Раніше Окружний адміністративний суд Києва залишив у силі рішення Національного банку України про визнання “Приватбанку” неплатоспроможним.