Волкер під час зустрічі з Парубієм наголосив на необхідності забезпечення безпеки виборів

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер під час зустрічі з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм наголосив на необхідності забезпечення безпеки виборів в Україні.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Верховної Ради, на початку зустрічі, яка відбулася сьогодні, Парубій подякував Сполученим Штатам Америки за підтримку України у час російської агресії.

Також голова ВР високо оцінив особистий внесок Волкера у справу підтримки України.
”Україна часто зазнає кібер- та інформаційних атак з боку Росії. Тому зараз, напередодні виборів, надважливою є підтримка і співпраця зі Сполученими Штатами Америки, які дуже добре знають, що таке російські кібератаки, зокрема, втручання у вибори”, – сказав Парубій.

Своєю чергою, Волкер відзначив, що ”безпека виборів – це наш спільний інтерес, тому ми активно співпрацюємо з української владою і неурядовими організаціями, щоб забезпечити безпеку виборів”.

Крім того, спікер українського парламенту розповів Волкеру про законодавчі плани Верховної Ради на нинішню сесію. Головним законодавчим пріоритетом Парубій визначив питання національної безпеки.

Також він наголосив, що важливим є аспект інформаційної безпеки, адже ”в Україні існує мережа так званих засобів масової інформації, керованих із країни-агресора, які фактично виконують роль інструмента російської пропаганди”.

”Як російський агресор окупував частину українських земель, – так окупованою є і частина інформаційного простору України”, – підсумував голова ВР.
Волкер висловив розуміння небезпеки поширення російської дезінформації.