США запровадила нові санкції проти 33-х росіян та юридичних осіб

Уряд США запровадив у четвер, 20 вересня, санкції проти 33-х російських громадян та юридичних осіб.

У Держдепартаменті США повідомили, що під санкції потрапили представники російських силових відомств, спецслужб і оборонного сектора, інформує агенція AFP. Санкції запроваджені через “злісні дії”.

Санкції запроваджено на виконання ухваленого влітку минулого року Конгресом закону (CAATSA – Countering America’s Adversaries Through Sanctions Act).

Держдепартамент США також запровадив санкції проти фірми, пов’язаної з міністерством оборони Китаю, за те, що та в обхід антиросійських санкцій придбала у РФ військовий літак Су-35 та обладнання для ракетної системи класу “земля-повітря” С-400, інформує агентство dpa. Під санкції також потрапив директор зазначеної фірми.

Раніше цього ж дня президент Сполучених Штатів Дональд Трамп повідомив Сенат та Палату представників Конгресу США про підписання указу, щодо продовження запровадження обмежувальних заходів проти Росії. Відповідний документ був оприлюднений на офіційному сайті Білого дому.

У листі Трампа йдеться про те, що міністр фінансів США отримає необхідні повноваження для продовження запровадження антиросійських санкцій в рамках відповідного законодавчого акту (International Emergency Economic power Act). Водночас департаменти та агенції уряду США матимуть вжити всіх необхідних заходів, аби переконатися в повній імплементації цих обмежувальних заходів.

“Ці санкції можуть передбачати заборону на деякі фінансові транзакції, замороження власності, заборону на видачу експортних ліцензій, відмову у візах та у в’їзді на територію США”, – зазначено в документі президента США.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, Президент США Дональд Трамп підписав указ, який визначає санкції проти Росії, передбачені законом про підтримку свободи України (UFSA) 2014 року і законом «Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій» (CAATSA).