Холодницький відкрив справу проти Ситника

Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом можливого розголошення даних досудового розслідування керівником Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником у справі щодо міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький та Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник

Про це в п’ятницю, 21 вересня, повідомляє прес-служба САП.

Як зазначається, напередодні Омелян заявив, що Ситник завчасного повідомив йому про заплановане проведення обшуку за місцем його проживання.

“Попередньо, зазначена заява міністра не вбачається голослівною, адже матеріали кримінального провадження, у якому йому повідомлено про підозру, містять відомості про наявність телефонних з’єднань між Омеляном В.В. та абонентом, записаним як “Артем Ситник”, напередодні проведення обшуку, зокрема о 08.00 год., 11.32 год., 19.09 год. та о 23.42 год. 02.11.2017″, – повідомили в САП.

У Антикорупційній прокуратурі наголосили, що з метою забезпечення ефективності досудового розслідування матеріали розпочатого кримінального провадження будуть спрямовані генеральному прокурору для визначення органу досудового слідства.

“Одночасно звертаємо увагу, що Ситником А.С. послідовно, постійно і систематично здійснюється неправомірне розголошення даних досудового розслідування, що істотно шкодить інтересам кримінального провадження”, – додали в САП.

13 вересня у НАБУ повідомили, що міністру інфраструктури Володимиру Омеляну повідомлено про підозру у незаконному збагаченні та недекларуванні за 2015 і 2016 роки.

14 вересня Солом’янський районний суд Києва застосував до міністра Омеляна запобіжний захід у вигляді особистої поруки.

У кримінальному провадженні НАБУ оголосило понад 20 томів матеріалів проти міністра.

Такою Антикорупційне бюро оприлюднило листування Омеляна зі своїм братом та іншими особами, в якому слідство припускає, що високопосадовець свідомо приховував свої статки.