Білорусь має намір посилити кордон з Україною

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє про намір посилити кордон з Україною з метою запобігання потрапляння до країни зброї з України.

Про це повідомляє прес-служба глави білоруської держави.

Лукашенко провів зустріч з держсекретарем Ради безпеки Станіславом Засем і головою Державного прикордонного комітету Анатолієм Лаппо.

Президент Білорусі озвучив інформацію про затримання великого нелегального арсеналу на кордоні.

«Ми ухвалили рішення про зміцнення кордону з Україною. Ми бачимо, скільки звідти йде сьогодні лиха для Білорусі, зокрема й зброї переправляється. Ми повинні закрити кордон. Але не для порядних людей, а для бандитів, для тих, хто везе зброю» , – наголосив Лукашенко.

«Ось зараз міністр (міністр внутрішніх справ Ігор Шуневич) доповідав мені. Вони затримали людину, в якої арсенал: кулемети, десяток автоматів, два десятки гвинтівок, 10 тисяч патронів тощо», – сказав Лукашенко.

«Колекціонують? Але ж бойова вся зброя! Ось колекціонери… Звідки все це? Подивилися – в армії нашої все на місці. Завезли. Тому ухвалено рішення встановити кордон з Україною. Потрібна там чисельність – потрібна. Давайте подивимося. Але не скопом – туди сотню , туди тисячу, а по одній людині, куди потрібно. Без будь-яких начальників. Начальників має бути по мінімуму», – додав президент Білорусі.