США ввели санкції проти 12 російських компаній

Мінторг Сполучених Штатів запровадив санкції ще проти 12 компаній з Росії. Документ опублікований на сайт Федерального реєстру США.

Російським підприємствам закриють легальний доступ до американських товарів і технологій – це означає заборону на постачання будь-якого товару або програмного продукту США.

За санкції потрапили НДІ “Вектор”, НВП “Гамма”, “Сайрус Сістемс” і група компаній “Інфотекс”. Їх звинувачують у зловмисної діяльності в кіберпросторі.

НВП підводних технологій “Океанос” і компанія “Дайвтехносервис” звинувачуються в наданні підтримки ВМФ РФ і постачання їм обладнання.

Компанії “Аэрокомпозит”, Обнинське НВП “Технология”, КБ “Авиадвигатель”, АТ “НПК “СПП” і Воронезький НДІ “Вега” звинувачуються у підтримці російських компаній військової аерокосмічної галузі.

Компанія Nilco Group з капіталом Білорусі та Ірані звинувачується у фінансуванні ракетної програми Ірану.

Офіційно документ про санкції опублікують 26 вересня. В цей же день санкції почнуть діяти.

Нагадаємо, 20 вересня Уряд США запровадив санкції проти 33-х російських громадян та юридичних осіб.

У Держдепартаменті США повідомили, що під санкції потрапили представники російських силових відомств, спецслужб і оборонного сектора.

Санкції запроваджено на виконання ухваленого влітку минулого року Конгресом закону (CAATSA – Countering America’s Adversaries Through Sanctions Act).