Парламент продовжив на рік дію закону про особливий статус Донбасу

Верховну Раду підтримала Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”, реєстр. №9153.

За відповідне рішення проголосувало 245 народних депутатів.

Метою законопроекту є запровадження на строк, що закінчується 31 грудня 2019 року, особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням Верховної Ради України (далі – окремі райони Донецької та Луганської областей) шляхом внесення зміни до статті 1 Закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”.

Нагадаємо, 3 жовтня, президент України Петро Порошенко вніс у Верховну Раду Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”, реєстр. №9153.

Нагадаємо, минулого року, 6 жовтня, Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №7164 “Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей”.

7 жовтня, Президент Петро Порошенко підписав Закон № 2167—VIII «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей».