НАБУ не знайшло складу злочину в «справі Касько» – Ситник

Про це в есклюзивному інтерв’ю ІА «Центр новин» та газеті “Правовий тиждень” повідомив Директор Антикорупційного бюро Артем Ситник.ситник 9

За словами Ситника, ГПУ поки не передали  «справу Касько» до НАБУ.

«Так ще не передали. Я буду мати розмову з цього приводу. Оскільки дане провадження у нас було раніше, і за рішенням Керівника САП його було скеровано за підслідністю до Національної поліції. Ми не знайшли складу злочину, який підслідний НАБУ. Паралельно ГПУ відкрила ще одне провадження за тими самими фактами. Чому Генпрокурор вирішив передати його до НАБУ, скоро дізнаємось», – сказав Ситник.

На запитання журналіста, чи є наданий час співпраця з ГПУ, оскільки в минулому були проблеми з передачею справ до НАБУ, Ситник відповів: «Я дуже сподіваюся, що співпраця буде. Зі слів Антикорупційного прокурора Назара Холодницького знаю, що Генеральний прокурор пообіцяв, що проблем з передачею матеріалів до НАБУ не буде. Фактично ті провадження, які ми намагались витребувати у січні-березні цього року вже передані до Антикорупційного бюро. Раніше це дещо гальмувало певні розслідування».

Він зазначив, якщо б раніше вчасно ГПУ передавала справи – затриманих корупціонерів було б більше.

«Ми затримали б заступника прокурора Київської області набагато раніше, якби матеріали передали до НАБУ швидше. Тоді був певний спротив, я сподіваюсь, що за нового генпрокурора такого спротиву не буде», – додав очільник НАБУ.

Повне інтерв’ю Директора Антикорупційного бюро Артема Ситника читайте в свіжому номері юридичної газети “Правовий тиждень”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *