14 жовтня буде зроблена технологічна пауза в обслуговуванні карток Приватбанку

В обслуговуванні карток 14 жовтня буде зроблена технологічна пауза у зв’язку з переходом на нову систему управління базами даних.

ПриватБанк оновить частину архітектури процесингу банку, через що в ніч на неділю, 14 жовтня, не працюватиме карткова інфраструктура, повідомляє 12 жовтня прес-служба банку.
У банку зазначили, що запланували перехід на нову версію систем управління базами даних (СКБД) процесингу для збільшення продуктивності операцій з платіжними картами. Для завершення цієї роботи банк оголосив про технологічну паузу процесингу в ніч на 14 жовтня.
У рамках процесу міграції на нову версію СУБД всі операції з платіжними картами банку будуть призупинені з півночі до 4 ранку, а подальша стабілізація роботи може тривати до 8 години ранку неділі 14 жовтня, попередили в банку.
У цей же час не працюватимуть банкомати, термінали самообслуговування і торгові термінали банку.
Раніше повідомлялося, що в сервісах Приватбанку стався збій. Проблеми були пов’язані з аварією ліній зв’язку, яка трапилася в Німеччині.
Раніше суд підтвердив законність визнання ПриватБанку неплатоспроможним. Клієнт Приватбанку просив суд скасувати рішення про віднесення його до категорії неплатоспроможних та впровадження в ньому тимчасової адміністрації.