Кім Чен Ин відмовився передати Помпео перелік ядерних об’єктів КНДР

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин відмовився передати держсекретареві США Майку Помпео перелік ядерних об’єктів КНДР перед підписанням договору про формальне припинення Корейської війни 1950-1953 років.

Про це повідомляє газета Yomiuri з посиланням на джерела.

Зазначається, що у відповідь на прохання Помпео розкрити перелік ядерних об’єктів, Кім Чен Ин сказав, що «США не повірять мені, навіть якби я надав такий список. Може вийти, що відомості будуть вимагати знову, тоді виникне суперечка».

Лідер КНДР підкреслив, що Вашингтон і Пхеньян повинні побудувати довірчі відносини перед тим як перед вживати заходів щодо денуклеаризації Корейського півострова.  Державний секретар США Майк Помпео здійснив  візит до Пхеньяну з метою підготовки до проведення другого саміту США та Північної Кореї.

Після зустрічі Помпео та Кім Чен Ина президента США сказав :«Я сподіваюсь, що побачу Кіма найближчим часом».

7 жовтня державний секретар США Майк Помпео зустрівся із Кім Чен Ином у Пхеньяні.

Раніше повідомлялося, що державний секретар США Майк Помпео здійснює в неділю візит до Пхеньяну з метою підготовки до проведення другого саміту США та Північної Кореї.

Президент США Дональд Трамп прийняв запрошення лідера КНДР Кім Чен Ина відвідати Північну Корею, а той в свою чергу погодився приїхати до Сполучених Штатів Америки.

Напередодні Трамп заявив, що процес денуклеаризації КНДР «піде швидко».