Російська армія в Криму підняла за тривогою дивізіони протикорабельних ракетних комплексів

У анексованому Криму в рамках військових навчань підняті за тривогою дивізіони берегових ракетних комплексів (БПК) “Бастіон” і “Бал”, а також БПК “Утес” Чорноморського флоту РФ.

Як повідомляє ТАСС, в навчаннях, які пройдуть на окупованому півострові, візьмуть участь близько 600 військовослужбовців.

“Військовослужбовці окремої берегової ракетно-артилерійської бригади Чорноморського флоту підняті за навчальною тривогою для участі в заліковому тактичному навчанні”, – сказав спікер Чорноморського флоту Олексій Рульов, зазначає Уніан.

Бойові розрахунки розгорнуть комплекси, підготують їх до стрільби та зміни вогневих позицій. Навчання триватимуть до кінця поточного тижня.

Береговий ракетний комплекс “Бастіон” оснащується надзвуковими ракетами П-800 “Онікс”. Він здатний знищувати надводні кораблі різних класів і типів. Один комплекс, боєкомплект якого може включати до 36 ракет, здатний вражати цілі на відстані до 600 км.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Криму відбулися навчання з відбиття “масованої атаки крилатих ракет” умовного супротивника.

Зазначається, що загалом у підсумкових стрільбах, які проводили в Ростовській і Волгоградській областях, Краснодарському і Ставропольському краях, Дагестані, Північній Осетії, російській базі у Вірменії, а також у Криму, Абхазії та Південній Осетії, взяли участь близько 2,5 тис. військовослужбовців. Крім цього, було задіяно більше 500 одиниць озброєння та військової техніки, в тому числі зенітні ракетні комплекси С-300В4, “Бук-М3”, “Тор-М2”, “Стріла-10” і “Оса”, зенітні гарматно-ракетні комплекси “Тунгуска”, зенітні артилерійські комплекси “Шилка”.