Глава апарату Болтона в Білому домі йде у відставку

Начальник апарату співробітників помічника президента США з національної безпеки Джона Болтона Фред Флейтц йде у відставку зі своєї посади, на якій пропрацював лише кілька місяців.

Про це повідомила в понеділок телекомпанія CNN з посиланням на самого Болтона.

“Фред Флейтц – це давній друг і радник. Він був цінним членом команди Національної ради безпеки Білого дому. Я бажаю йому всього найкращого в нових починаннях”, – цитує телекомпанія заяву, отриману від помічника глави держави з національної безпеки.

Як звертає увагу CNN, Флейтц є першою посадовою особою високого рангу, який був запрошений Болтоном в Білий дім і покинув свій пост. Болтон, юрист за освітою, при колишньому американському президенті Джорджі Буші-молодшому в 2001-2005 роках обіймав посаду заступника держсекретаря з контролю над озброєннями та міжнародної безпеки, а в 2005-2006 роках був постпредом Сполучених Штатів при ООН. Флейтц очолював апарат співробітників Болтона в адміністрації Буша-молодшого.

Як з’ясувала CNN, колишній призначенець помічника президента США повернеться на роботу в дослідницький Центр політики безпеки. Флейтц раніше обіймав у ньому пост віце-президента, а тепер стане президентом і гендиректором. Перший день на новій посаді-1 листопада, уточнила телекомпанія. Вона не береться називати причину відставки керівника апарату співробітників помічника президента.