Помпео: США дадуть саудівцям кілька днів для завершення розслідування по Хашкаджі

Сполучені Штати мають намір надати Саудівській Аравії кілька днів для завершення розслідування зникнення журналіста Джамаля Хашкаджі, після цього Вашингтон прийме рішення, чи будуть вжиті заходи проти Ер-Ріяда.

Про це заявив у четвер держсекретар США Майкл Помпео журналістам після зустрічі в Білому домі з президентом Дональдом Трампом.

“Ми дамо їм кілька днів, щоб завершити це розслідування, щоб у нас теж було повне розуміння того, що сталося. Після ми приймемо рішення, чи будуть США давати відповідь на інцидент з паном Хашкаджи, і яким він може бути”, – сказав він.

Журналіст, відомий критичними висловлюваннями про нинішній політиці Ер-Ріяда, відправився 2 жовтня в генконсульство своєї країни в Стамбулі для оформлення документів і з тих пір не виходив на зв’язок. За даними ряду ЗМІ, він був убитий в будівлі дипмісії. Про те, що ця версія розглядається турецькою поліцією в числі основних, 6 жовтня повідомило агентство Reuters. Досі з боку Ер-Ріяда на цей рахунок надходили тільки спростування.