ФФУ немає відношення до компанії в ОАЕ – Павелко

Президент ФФУ Андрій Павелко прокоментував корупційний скандал в ФФУ.

Він пояснив, що арабська компанія була запропонована в якості партнера по оформленню угоди з боку німецького заводу “Політан” (виробник штучного покриття для футбольних полів).

Світлина від Інформаційне Агентство "Центр новин".

«Компанія Polytan дійсно запропонувала нам контракт на виробництво і поставку обладнання. Вони порекомендували нам S.D.T. До цього я їх не знав. Крім них називалося близько 50 компаній. Щиро кажу, що до цього я не знав назв компаній. Може бути чув, але не надавав їм значення.

У цих переговорах я сказав, що головне, щоб це була позиція програми Polytan. Вони повністю підтримають і підтвердять ліцензію нашого виробництва через компанію S.D.T. І в цій програмі було сказано, що є інтерес від ОАЕ.

Є інтерес до надання пільгових умов для зборів і для проведення турнірів, в тому числі і взимку, коли кліматичні умови дозволяють це робити. Я сказав, що це правильно і цікаво. Якби були особисті інтереси в Еміратах, то, напевно, з сьогоднішнього дня всі збори б проводили тільки там. У мене особистий контакт, стара компанія, я всі гроші туди заганяю – це все маячня.

Тому що зустрівшись з шейхом і обговоривши це з Департаментом національних збірних, було очевидно, що логістика цієї території не зовсім зручна. Так що ця зустріч була таким собі промо. Якщо буде можливість такі турніри і збори проводити, то Емірати беруться на себе побудувати додаткові поля і готелі. Вони в це вкладуть свої гроші.

Ясна річ, що прямо зараз це нам не цікаво. Збірна України вже давно не мала такого збору. Хоча перший час національний штаб збірної наполягав на тому, що б були спільні збори клубів національної збірної. Хотіли продумати таку логістику, пропонувалися Іспанія, Португалія, Емірати.

Це ще раз підтверджує, що немає ніякого особистого інтересу, адже якби він був, то їздили б уже давно на такі збори. Ця зустріч закінчилася парою знімків. Якби були якісь домовленості, то ці знімки б не публікувалися. Не було ніяких домовленостей, не обговорювалися ні фінансові, ні комерційні питання, особливо що стосуються компанії Polytan.ФФУ немає відношення до компанії в ОАЕ», – сказав Павелко.

Він також додав, що ФФУ звернулася в правоохоронні органи, щоб ті дали оцінку коректності інформації, яка поширюється у вигляді “офшорних” звинувачень на адресу Федерації.

Павелко наголосив, що будь-які журналісти, які хочуть отримати об’єктивну інформацію з цього питання, завжди мають можливість звернутися в ФФУ.

Нагадаємо, сьогодні ЗМІ опублікували інформацію, що ФФУ вивела 1 млн дол в офшори.Прокуратура Швейцарії спростувала наявність справ проти Федерації футболу України.