Регулярні рейси з Харкова в Мілан і Рим запускає італійська лоукост компанія Ernest Airlines

Італійська лоукост компанія Ernest Airlines з 21 березня наступного року запускає регулярні рейси з Харкова в Мілан і Рим.

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій з посиланням на прес-службу аеропорту.

Ціна квитків буде від 45 євро (1462 грн) в одну сторону. У вартість входить ручна поклажа. Рейси планують запускати по четвергах, п’ятницях і неділях.

«Квитки будуть доступні в продажу вже з наступного тижня. Ціна починається від 45 євро в одну сторону (ручна поклажа і податки включені). Вильоти – по четвергах, п’ятницях і неділях», — заявили в аеропорту.

Для Ernest Airlines Харків не перше українське місто, в якому компанія запускає рейси в Італію — з 11 жовтня з аеропорту імені Сікорського почали літати літаки за маршрутами Київ-Рим, Київ-Мілан, Київ-Неаполь і Київ-Болонья. А з 23 червня можливість дешево літати в Мілан, Рим, Неаполь і Венецію випала жителям Львова.

У компанії в даний момент всього два літака Airbus A319 і Airbus A320. З-за такої кількості повітряних суден Ernest Airlines часто затримує або скасовує рейси.

Найбільший ірландський бюджетний авіаперевізник Ryanair оголосив про запуск з Польщі 17 нових рейсів, сім з яких — в Україну, в наступному році. У Київ і Львів будуть літати літаки з Варшави, Бидгоща, Кракова, Познані та Вроцлава.