Хачеріді: після того, як показав синьо-жовті щитки, були проблеми з президентом ПАОКа

Захисник ПАОКа Євген Хачеріді в ефірі каналу “Профутбол” розповів, чому показав щитки в кольорах прапора України після виїзного матчу зі «Спартаком» в кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів (0:0).

«Щитки я не просто так показав. Коли ми після матчу йшли до наших вболівальників, то з сектора «Спартака» почали тикати пальцями, руками, говорити «Іди сюди». Я ж російську знаю і розумію, що вони говорять. Я знав, що руки і пальці мені показувати не можна, тому що невідомо, що потім буде. Ось я і показав щитки. На цьому все і закінчилося.

Правда, потім були проблеми з президентом ПАОКа. Не те щоб проблеми, просто його син телефонував Вадиму Шаблію (агент Хачеріді-ред.) і говорив, що так не можна, адже його тато росіянин, а я, мовляв, показую таке, проявляю неповагу.

Я пояснив Вадиму, що це не неповага, а мене спровокували. Я нічого такого не зробив, а просто показав, що я українець і люблю Україну», – сказав Хачеріді в ефірі програми «Профутбол».

Як повідомляло ІА “Центр новин”, захисник ПАОКа Євген Хачеріді показав щитки в кольорах прапора України після матчу-відповіді з «Спартаком» (0:0) в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Евгений Хачериди