Зоря розгромила Чорноморець з рахунком 3:0

“Зоря” в рамках 14-го туру української Прем’єр-ліги розгромила “Чорноморець” з рахунком 3:0.

Зустріч проходила за пустих трибун, адже керівництво Чорноморця вирішило їх закрити на матч із Зорею. За офіційною інформацією – через неможливість гарантувати безпеку вболівальників.

На 27 хвилині рахунок у матчі відкрив Тимчик.

Другий тайм почався за домінації Зорі, яка могла подвоїти перевагу вже через кілька хвилин після його початку – одеситів врятував Сваток, який не зміг завершити передачу на дальню штангу точним ударом.

На 66-й же хвилині “мужики” забили вдруге – це Сергій Майборода відзначився дебютним голом, замкнувши подачу Сіласа на лінію воротарського. Через шість хвилин Караваєв добив Чорноморець, прийнявши скидку Харатіна після вкидання аута та розстрілявши ворота з меж воротарського майданчика – 0:3. Одесити могли відзначитись голом престижу, однак Коваль на 74-й пробив зі штрафного поруч зі штангою.

Зоря впевнено довела оєдинок до сухого розгрому, набравши 18 очок та піднявшись на шосту сходинку в турнірній таблиці. Чорноморець продовжує знаходитися на передостанній позиції, маючи у активі лише 9 очок.