ДТЕК придбав 80 тисяч тонн південноафриканського антрациту в Роттердамі

ДТЕК придбав 80 тисяч тонн південноафриканського антрациту в Роттердамі, який направлять на склади ДТЕК Криворізької ТЕС.

Судно з вугіллям очікують в Україні в кінці листопада. Таким чином ДТЕК забезпечує безперебійну роботу ДТЕК Криворізької ТЕС в енергосистему України під час осінньо-зимового періоду.

“Завдяки переведенню блоків Придніпровської ТЕС з антрациту на використання газового вугілля, ДТЕК скоротить споживання антрациту на 30% цього року порівняно з минулим. Зараз ми розробляємо проект перекладу блоку Криворізької ТЕС на вугілля марки Г, що видобувається в Україні. Ми розраховуємо перевести як мінімум один блок Криворізької ТЕС на газове вугілля вже в наступному році. Це ще більше знизить нашу залежність від імпортного палива”, – підкреслив директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куриленко.

За станом на 12:00 8 листопада ДТЕК Криворізька ТЕС працює в штатному режимі, на складах – 102 тис. т вугілля. У роботі на станції енергоблок №1 і №5, із загальним навантаженням 341 МВт. При цьому в ДТЕК відзначають, що продовжують програму зниження залежності в імпортному вугіллі.

Зокрема, компанія переводить антрацитові блоки ДТЕК Придніпровської ТЕС з антрациту на українське газове вугілля, що вже дозволило скоротити потребу в імпортному антрациті на 0,7 тис. тонн.

У листопаді в енергосистему був включений третій енергоблок Придніпровської ТЕС ДТЕК, який компанія модернізувала на спалювання газового вугілля. Четвертий енергоблок ДТЕК планує запустити до кінця року.