Гандбол-Суперліга : 9-10 листопада Миколаївський “Реал”прийматиме львівську “Галичанку”

Сьогодні та завтра, 9 і 10 листопада, у жіночій гандбольній Суперлізі сезону-18/19 в рамках четвертого спареного туру відбудеться протистояння чинних лідерів: у Миколаєві місцевий «Реал» прийматиме львівську «Галичанку».

Початок матчів: сьогодні, 9 листопада – о 18:00; завтра, 10 листопада – об 11:00.

Після трьох турів «Реал» і «Галичанка», склад якої сформовано головним чином зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури, набрали однакову, максимально можливу кількість очок – по 12, однак львів’янки випереджають суперниць завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів. Отож, у четвертому спареному турі «Галичанка» і «Реал» поведуть завзяту боротьбу за першу сходинку турнірної таблиці, пише ldufk.edu.ua.

Зазначимо, що вже встигли в межах четвертого туру зіграти між собою херсонська «Дніпрянка» та «Бровари». В обох матчах – переконлива перемога херсонських гандболісток на домашньому майданчику – 35:26 та 34:18. Ще одна пара четвертого туру – столичний «Спартак» та ужгородські «Карпати» зустрінуться у Києві сьогодні і завтра.

Турнірна таблиця Суперліги станом на 9 листопада

«Галичанка» Львів – 12 очок / 6 матчів (різниця м’ячів «+110»)

«Реал» Миколаїв – 12 / 6 («+54»)

«Карпати» Ужгород – 8 / 6 («+31»)

«Дніпрянка» Херсон – 8 / 8 («0»)

«Бровари» Бровари – 0 / 8 («-94»)

«Спартак» Київ – 0 / 6 («-101»)

З Миколаєва львівська «Галичанка» одразу переїде в Херсон, де на неї чекатиме протистояння з тамтешньою «Дніпрянкою», бронзовим призером попереднього сезону. 12 і 13 листопада «Дніпрянка» та «Галичанка» достроково зіграють матчі спареного п’ятого туру, а інші пари («Карпати» – «Реал» та «Бровари» – «Спартак») зустрінуться у запланованих числах – 16 і 17 листопада.