Південна Корея та Індонезія спільно побудують три підводні човни

Аерокосмічне агентство Республіки Корея і уряд Індонезії підписали військову угоду про постачання озброєнь на суму 89 мільйонів доларів.

Зокрема, Індонезія закупить 3 навчальних літака КТ-1В, а також авіаційні гармати і радари, які будуть встановлені на південнокорейські літаки Т-50, що стоять на озброєнні індонезійських збройних сил. Підписання угоди відбулося 9 листопада на оборонному форумі-виставці в столиці Індонезії — Джакарті.

Як повідомляє південнокорейське інформаційне агентство Yonhap, літаки та обладнання будуть поставлені протягом 28 місяців. Це вже не перший подібний контракт: з 2001 по 2008 роки Аерокосмічне агентство Республіки Корея вже тричі відправляв літаки КТ-1В в Індонезію. Вони використовуються для навчання льотного складу і виступів на авіашоу. Також зараз ведуться переговори про продаж в Індонезію багатофункціональних вертольотів “Суріон” і легких винищувачів FA-50.

Крім того, 8 листопада південнокорейський промисловий конгломерат Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering і індонезійська держкомпанія PT PAL домовилися створити консорціум для спільної побудови 3 підводних човнів.