Суд продовжив арешт на 2 місяці бойовику Лусваргі – громадянину Бразилії

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області на два місяці продовжив арешт Рафаелю Маркусу Лусваргі – громадянину Бразилії, який воював на боці бойовиків “ДНР” і вербував для них найманців.

Про це йдеться в повідомленні суду в Facebook.

“20 листопада 2018 року в судовому засіданні за клопотанням прокурора обвинуваченому продовжено дію запобіжного заходу у вигляді арешту на 60 діб, а саме до 28 січня 2019 року”, – сказано в ньому.

Наступне судове засідання по даному кримінальному провадженню відбудеться 15 січня 2019 року о 13:00, у зв’язку з неможливістю прибуття перекладача на судове засідання в більш близький час.

Раніше повідомлялося, що у січні 2017 року суд засудив вербувальника “ДНР” з Бразилії до 13 років в’язниці. Трохи пізніше Апеляційний суд скасував вирок Рафаелю Лусваргі.

4 травня націоналісти на вулиці в Києві схопили Лусваргі і привели його під будівлю СБУ. Там його затримали. 7 травня бойовик був заарештований на два місяці, після чого термін утримання під вартою судом продовжувався. При цьому адвокат Лусваргі Валентин Рибін повідомив, що Головне слідче управління СБУ внесло до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення представниками організації “С14” “терористичного акту і викрадення людини”. У спецслужбі цю інформацію спростовують.