Глава МЗС Італії закликає країни ОБСЄ допомогти у врегулюванні ситуації в Азовському морі

Діючий голова Організації з безпеки та співробітництва в Європі, міністр закордонних справ Італії Енцо Моаверо Міланезі закликає країни-учасниці ОБСЄ допомогти врегулювати ситуацію в Азовському морі, де Росія блокує рух суден до українських портів та скоїла напад на українські кораблі та захопила в полон моряків.

Про це Міланезі заявив на засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ у Мілані, яке транслюється на сайті ОБСЄ, передає Уніан.

Він висловив жаль, що на Європейському континенті спостерігаються кризові ситуації, “незважаючи на рішучість і готовність урегулювати конфлікти на основі дотримання існуючих угод”.

Як сказав Міланезі, йдеться про переговори у ”нормандському форматі” і у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі.

“І саме тому я звертаюся до усіх, до колективної волі, порушити питання нещодавніх конфліктів. І я, звичайно, говорю про кризу в Азовському морі. І ми маємо зробити все, що в наших силах, щоб допомогти врегулювати цю ситуацію”, – сказав Міланезі.