Україна та Канада домовились протидіяти дезінформації в ході виборів у 2019 році

Міністр закордонних справ Христя Фріланд заявляє, що її країна допоможе Україні протидіяти дезінформації в ході виборчої кампанії в 2019 році.

Про це Фріланд сказала на засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ в Мілані, яке транслюється на сайті ОБСЄ, передає Уніан.

Вона заявила, що уряд Канади демонструє непохитну підтримку українському народу і налаштований допомагати, щоб Україна досягла демократичного успіху.

«З цієї причини сьогодні Канада оголошує про зобов’язання відправити значну кількість канадських спостерігачів для підтримки одночасно канадської двосторонньої спостережної місії, а також спостережної місії за виборами від ОБСЄ, якщо з’явиться така необхідність під час виборів в Україні наступного року», – сказала Фріланд.

Вона додала, що з цією метою Канада виділяє 24 мільйони канадських доларів, які, зокрема, підуть на підтримку більшої залученості громадянського суспільства до виборів в Україні.

За словами Фріланд, підтримка Канади зосередиться на допомозі уряду України, громадянському суспільству, незалежним ЗМІ з метою боротьби з дезінформацією в ході виборчої кампанії в 2019 році.