Opel випустить електроверсії всіх моделей до 2024 року

Німецький автоконцерн Opel робить ставку на електромобілі.

“Ми позбавимося від викидів вуглекислого газу”, – заявив глава концерну Міхаель Лошеллер (Michael Lohscheller) на зустрічі з журналістами, передає інформагентство DW в четвер, 6 грудня.

Зокрема, в 2019 році планується випустити електричну версію компактного автомобіля Corsa, яка, за словами Лошеллера, стане “справжнім народним електромобілем” і “зробить електротранспорт доступним для широко кола клієнтів”.

На 2019-2020 роки заплановано також випуск гібридної версії моделі SUV Grandland X і електричних версій моделей SUV Mokka і Vivaro. Opel має намір до 2024 року представити електроверсії всіх своїх існуючих моделей.

В останні два десятиліття нині успішний автоконцерн Opel став збитковим. Влітку 2017 року французька група Peugeot Citroen (PSA) придбала в американської корпорації General Motors за 1,3 млрд євро її дочірні фірми – Opel разом з британською Vauxhall. PSA сподівається що реформування компанії дасть позитивні результати вже до 2020 року. Лошеллер у свою чергу, обіцяв, що нова компанія Opel буде прибутковою, орієнтованої на світовий ринок і електромобільності.

15 жовтня 2018 року в офісах Opel в Рюссельсхаймі і Кайзерслаутерні пройшли обшуки в зв’язку з підозрою в маніпуляціях з рівнем вихлопних газів. Концерн підозрюють у збуті дизельних автомобілів з маніпульованим програмним забезпеченням. Федеральне автотранспортне відомство Німеччини розпорядилося почати відкликання 96 тисяч дизельних автомобілів Opel у всьому світі, в тому числі близько 32 тисячі – в Німеччині.