Суд Токіо продовжив арешт екс-главі Nissan

Районний суд Токіо продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому директору Nissan Motor Co Карлосу Гону та його помічнику Грегу Келлі до 20 грудня.

Про це йдеться в рішенні суду, повідомляє AP.

“У вівторок суд у Токіо вирішив залишити під вартою колишнього директора Nissan Motor Co Карлоса Гона та його помічника (Грега Келлі – ред.) до 20 грудня”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомили у суді, адвокат Гона вже подав апеляцію на рішення першої інстанції.

Зазначається, що згідно з японським законодавством, на час досудового розслідування Гона та його помічника Келлі можуть утримувати під вартою місяцями.

Як повідомлялося, 19 листопада глава Nissan і Renault Карлос Гон добровільно здався токійській прокуратурі після того, як внутрішнє розслідування компанії виявило фінансові розбіжності в його бухгалтерії.

22 листопада члени ради директорів автовиробника ухвалили рішення про звільнення Гона, а також усунення від посади директора-представника Грега Келлі, якого також було затримано.

10 грудня екс-главі Nissan Motor Co. Карлосу Гону, його помічнику Грегу Келлі та самій компанії-автовиробнику було пред’явлено обвинувачення в приховуванні приблизно $ 44,5 млн доходів Гона за період з 2010 по 2015 роки.