Батька і брата президента Аргентини викликали на допит у справі про хабарі

Аргентинський суддя Клаудіо Бонадіо викликав на допит у справі про хабарі підприємця і батька президента країни Маурісіо Макрі Франко Макрі.

Як повідомив в понеділок телеканал Todo Noticias, для дачі свідчень до суду також повинен з’явитися брат глави держави Джанфранко Макрі.

Родичі президента повинні будуть відповісти на питання, що стосуються діяльності компанії Autopistas del Sol, яка в роки уряду екс-президента Крістіни Фернандес де Кіршнер отримувала від держави контракти на будівництво доріг. До травня цього року Франко і Джанфранко Макрі володіли часткою в цій фірмі.

Autopistas del Sol була згадана у свідченнях колишнього чиновника Клаудіо Уберти, уклав угоду зі слідством після визнання провини в отриманні хабарів за присудження держконтрактів приватним компаніям.

Розслідування справи про хабарі було розпочато в листопаді минулого року після того, як колишня дружина водія заступника міністра планування Роберто Баррати повідомила поліції, що бачила, як її чоловік перевозить сумки з грошима. За версією звинувачення, ці гроші є хабарами від будівельних і енергетичних компаній. В ході обшуку в будинку водія були виявлені зошити, в яких він записував свої пересування.