«Галатасарай» програв «Порту», ​​але вийшов в плей-офф Ліги Європи

Футболісти “Порту” завдали домашньої поразки “Галатасараю” в 6-му турі групового етапу Ліги чемпіонів – 3:2.

У складі переможців відзначилися Аугусто Феліпе (17 хвилина), Мусса Марега (42, пенальті), а також Сержіу Олівейра (57).

Два голи турецької команди на рахунку Софьяна Фегулі (45) і Ерена Дердійока (65). Відзначимо, що на 67-й хвилині Фегулі не зумів реалізувати пенальті.

Таким чином, “Порту” посів перше місце в групі D і вийшов в плей-офф Ліги чемпіонів, а “Галатасарай” відправився в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Дві інші команди цієї групи – московський «Локомотив» і німецький «Шальке» – провели свій матч сьогодні. Росіяни програли супернику з рахунком 0:1. У плей-офф Ліги чемпіонів вийшов клуб з Гельзенкірхена, а чемпіон Росії, посівши останнє місце в групі, залишився без єврокубків.