Денісова звернулася до ФСБ РФ з проханням допустити її до захоплених українських моряків

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова знову звернулася до російської ФСБ та уповноваженої з прав людини Тетяни Москалькової із проханням допустити її до захоплених біля Керченської протоки 24-х українських моряків.

Про це омбудсмен повідомила на сторінці у Facebook.

«До мене постійно надходять звернення родин наших 24 моряків, які були захоплені Російською Федерацією в районі Керченської протоки та наразі незаконно утримуються у московських СІЗО «Лефортово» та «Матросская тишина».

Омбудсмен наголосила, що близькі та рідні моряків надзвичайно стурбовані їх фізичним, психологічним станом та умовами утримання.

«Я готова в будь-який час відвідати їх, але на це необхідний дозвіл від російської сторони. Я вже зверталася до голови ФСБ з тим, щоб мені надали таку можливість, але досі не отримала ніякої відповіді», — зазначила Денісова і додала:

«Тому я повторно звернулася до директора ФСБ РФ Олександра Бортнікова, з проханням надати мені, як Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, письмовий дозвіл для відвідання українських військовополонених моряків. Також я направила звернення до Уповноваженого в РФ з прав людини Тетяни Москалькової, щоб і вона посприяла в організації та здійсненні мого візиту до наших хлопців».