Аксьонов вимагає зібрати податки з “іноземців”, які живуть і працюють в Криму

Так званний Глава уряду Криму Сергій Аксьонов на зустрічі з керівником управління російської Федеральної податкової служби по Криму Романом Наздрачевим вимагав посилити роботу по збору податків з осіб, які не мають російського громадянства, які живуть і працюють в Криму.

Як повідомляє прес-служба Аксьонова, на зустрічі Наздрачев визнав, що робота в цьому напрямку «ведеться важко», пишуть “Крим.реалії”.

Аксьонов заявив, що раз кримчани і російські громадяни «платять податки на території Криму, це стосується і громадян інших країн, які тут проживають і працюють».

«Давайте домовимося, що ви мені до 1 лютого представите всі пропозиції по ресурсопостачальних організаціям в частині накладення мораторію на укладення договорів», – сказав він.

Керівник так званого Управління російської податкової служби анексованого Криму відзначив, що відомство посилить роботу в цьому напрямку.

«Якщо іноземна фізична особа має власність на території Криму і отримує з неї дохід, вона зобов’язане сплачувати ПДФО (російський податок на доходи фізичних осіб – ред.) в казну Криму», – зазначив Наздрачев.

Раніше так званний міністр праці і соціального захисту Криму Олена Романовська стверджувала, що близько 160 тисяч кримчан не платять податки і страхові внески в російський бюджет Криму.

У сусідній Росії близько 20 мільйонів чоловік вважаються самозайнятими – людьми, які отримують дохід від тієї чи іншої діяльності, але при цьому не платять податки. На думку експерта, в Криму не знайдеться бажаючих «ставати на облік» в разі введення російського податку для самозайнятих.