Суд дозволив Насірову подорожувати Україною

Шевченківський районний суд Києва продовжив строк дії обов’язків Романа Насірова, проте дозволив йому виїжджати з Києва та області.

Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Facebook.

Прокурор САП заявив про продовження обов’язків, покладених на Насірова, проте, зняв заборону виїжджати за межі Київської області.

Також захист Насірова подав клопотання про відвід колегії суддів, адже захист не згоден з прийнятим раніше рішенням про продовження запобіжного заходу. Суд не задовольнив це клопотання.

Наступне засідання відбудеться 23 січня.

НАБУ підозрює Насірова у зловживанні владою і службовим становищем, що спричинило збитки на суму близько 2 млрд грн. За даними слідства, на посаді керівника ГФС він приймав рішення в інтересах побіжного позафракційного депутата Олександра Онищенка, щодо якого розслідується виробництво за підозрою в махінаціях з газом.

2 березня 2017 року Насірова затримали в лікарні “Феофанія” в Києві. 7 березня Солом’янський районний суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в 100 млн грн. 16 березня Насіров вийшов на свободу після того, як його дружина внесла за нього необхідний заставу.

Справа Насірова слухається в Шевченківському районному суді Києва. 7 грудня 2017 року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури почали зачитувати повний текст обвинувального акта.