Ігор Леонов очолить київський “Арсенал”

Тренер юнацької команди “Шахтаря” Ігор Леонов може очолити “Арсенал-Київ”.

Після звільнення тренера В’ячеслава Грозного, керівництво “Арсенал-Київ” пообіцяли призначити найближчим часом нового тренера.

ІА “Центр новин” з власних джерел стало відомо, що тренувати киян до кінця сезону буде тренер юнацької команди Шахтаря U-19, Ігор Леонов.

Раніше Леонов мав досвід роботи з клубом вищого українського дивізіону, очолюючи Іллічівець (6 жовтня 2011 до 29 травня 2012) в якості виконуючого обов’язки головного тренера.

Ігорю Леонову 51 рік, він вихованець футбольної школи Керчі. Виступав за донецький «Шахтар», віденський «Форвертс», донецький «Металург», російські «Волгар-Газпром» (Астрахань) та «Газовик-Газпром» (Іжевськ). Восени 2001 закінчив футбольну кар’єру.

Нагадаємо, після поразки від ФК Олімпіка (1:3), тренер ФК Арсеналу (Київ) Фабріціо Раванеллі написав заяву на звільнення.

В коментарі ІА “Центр новин”, Раванелі заявив, що йому та тренерському штабу за весь період роботи не виплатили заробітну плату.

«Арсенал-Київ» — український футбольний клуб, що представляє місто Київ. Заснований 14 липня 1925 року та розформований у 1964 році. Відновлений 18 грудня 2001 року.

12 лютого 2018 року було оголошено, що новим президентом та співвласником клубу став колишній гравець «Арсеналу» хорват Івіця Піріч.

Після 18 турів чемпіонату України Арсенал-Київ посідає останнє місце в турнірній таблиці української Прем’єр-Ліги.