Пожежу в Києво-Печерській лаврі локалізували

Пожежа, що виникла в двоповерховій будівлі на території Києво-Печерської лаври 14 січня була успішно локалізована о 19:11 год., повідомили в головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Києві, зазначивши, що загрози займання сусідніх будівель немає.

На місці продовжують працювати 11 одиниць пожежно-рятувальної техніки та близько 44 чоловік особового складу.

Результат пошуку зображень за запитом "печерська лавра"

У той же час глава інформаційного відділу Української православної церкви Московського патріархату архієпископ Климент стверджує, що будівля не відноситься до монастиря, а була давно закинута.

“Пожежа сталася в одному з будинків, яке перебуває у віданні музею-заповідника Києво-Печерської лаври, на території Верхньої лаври, до самого монастиря ця будівля ніякого відношення не має”, – заявив він, запевнивши, що на території комплексу таких споруд вистачає.

Крім того, за словами прес-секретаря ДСНС Світлани Водолаги, між другим поверхом і дахом будівлі, що горіла сталося обвалення на площі 50 квадратів.

Нагадаємо, що загоряння сталося на реконструйованій двоповерховій окремій будівлі. Пожежа почалася в одній з кімнат на другому поверсі з подальшим розповсюдженням вогню на дах.