Сергій Гринь: Арсенал обіцяє розрахуватися з гравцями вже чотири місяці

Гравець ФК “Арсенал-Київ” Сергій Гринь заявив, що ніколи не повернеться до клубу, за який він грав на правах оренди.

Гравець не задоволений ситуацією в клубі, яка склалася останнім часом.

«В Арсенал-Київ я кар’єру не продовжу, ні в якому разі. У мене була оренда в київському клубі від Шахтаря, яка вже закінчилася. Але навіть якщо б вона тривала, я б все одно не вийшов на тренування в складі цієї команди. Ні, це виключено», – розповів футболіст в інтерв’ю Sport.ua.

«Це пов’язано з фінансовими питаннями, і тим, як Арсенал взагалі себе поводить, що це за клуб. Вони обіцяють, дають постійно обіцянки. Кажуть “чекаємо президента”, “скоро розрахуємося”, але це “скоро” в результаті триває вже чотири місяці. Ось так і чекаємо. Така ситуація не в одного мене».

Також нападник повідомив, що його контракт з Шахтарем закінчився і зараз він вільний агент.

«Я зараз вже вільний агент і в принципі не хочу продовжувати кар’єру в Україні. У нас зараз в футболі відбувається легкий бардак, тому хочеться спробувати свої сили в іншому чемпіонаті».

У нинішньому сезоні 24-річний форвард провів 8 матчів за Арсенал-Київ, відзначившись 4 голами.

Раніше колишній нападаючий столичного Арсеналу Максим Фещук відверто розповів про заборгованість перед гравцями.

Колишні тренери столичного клубу в коментарі ІА “Центр новин”, заявляли, що їм та тренерському штабу за весь період роботи не виплатили заробітну плату.

«Арсенал-Київ» — український футбольний клуб, що представляє місто Київ. Заснований 14 липня 1925 року та розформований у 1964 році. Відновлений 18 грудня 2001 року.

12 лютого 2018 року було оголошено, що новим президентом та співвласником клубу став колишній гравець «Арсеналу» хорват Івіця Піріч.

Після 18 турів чемпіонату України Арсенал-Київ посідає останнє місце в турнірній таблиці української Прем’єр-Ліги.