Правоохоронці викрили схему збуту психотропів та нарковмісних речовин на території Київщини

Правоохоронці затримали 4 членів злочинної групи, які налагодили розгалужену схему збуту психотропів та нарковмісних речовин на території міста Києва та Київської області.

Як повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва, злочинна група була сформована на етнічній основі.

У ході спецоперації було проведено 7 етапів оперативних закупок. Під час проведення обшуків в помешканнях учасників злочинної групи вилучено розфасований «метадон» (у кристалах – вагою 80 грамів і медичний таблетований – 50 пігулок), марихуану, нарковмісний препарат «Соннат», а також значну кількість реактивів та прекурсорів, необхідних для виготовлення наркотиків. Вартість вилучених наркозасобів за цінами чорного ринку сягає 200 тисяч гривень.

Крім того, у фігурантів вилучили травматичний пістолет, перероблений під стрільбу бойовими патронами, грошові кошти у національній та іноземній валюті, мобільні телефони, банківські картки, квитанції банківських установ, нотатки про кількість збутих наркотиків.

Чотирьох осіб затримано, їм готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.