Прем’єр-міністр Шрі-Ланки: нова Конституція збереже унітарну державу

Прем’єр-міністр Шрі-Ланки Раніл Вікрамасенгхе в ході прес-конференції заявив про свою впевненість у тому, що нова конституція збереже Шрі-Ланку в статусі унітарної держави, незважаючи на прагнення деяких політиків розділити країну».

Він також повідомив, що його заява відображає позицію Об’єднаної національної партії, яка готова підтримати лише проект основного закону, який буде спрямований на збереження унітарного статусу держави.

За повідомленням агентства Шрі-Ланки «Коломбо Пейдж», прем’єр-міністр також виступив з критикою опозиції, яка звинувачує уряд у підготовці конституційної реформи, яка не відповідає інтересам країни. Раніл Вікрамасенгхе назвав подібні випади абсурдними з причини того, що на даний момент відсутній навіть проект майбутньої конституції, який можна було піддати конструктивній критиці.

Тим не менш, прем’єр-міністр Шрі-Ланки повідомив про те, що під його головуванням було засновано конституційні збори, в яких представлені всі партії, що мають місця в парламенті. Таким чином, всі пропозиції будуть розглянуті з урахуванням побажань всіх законно обраних народних представників.