Роналду вперше не забив пенальті в матчах за «Ювентус»

Португальський нападник туринського “Ювентуса” Кріштіану Роналду не реалізував пенальті в матчі 20-го туру чемпіонату Італії з “К’єво” (рахунок 2:0, йде другий тайм).

Форвард не забив 11-метровий на 52-й хвилині, не зумівши переграти голкіпера суперників Стефано Соррентіно, який відбив м’яч у нижньому куті. Для Роналду це перший нереалізований пенальті в складі «Ювентуса». Раніше він був точний в чотирьох спробах з чотирьох.

33-річний Роналду перейшов в “Ювентус” минулого літа з “Реала” за € 117 млн. У нинішньому сезоні він взяв участь в 19 матчах італійського національного чемпіонату, в яких відзначився 14 забитими м’ячами, а також віддав п’ять результативних передач. Його контракт з італійським клубом діє до літа 2022 року.