30 січня в Одеській обласній бібліотеці відбудеться Вікімарафон  до 15-річчя української Вікіпедії

30 січня 2019 року о 16.00 в Одеській ОУНБ ім. М. Грушевського  відбудеться Вікімарафон  до 15-річчя української Вікіпедії.

Як і минулого року, одеська вікізустріч в рамках Вікімарафону пройде в Одеській обласній бібліотеці імені Грушевського (відділ соціокультурної діяльності, 1-й поверх, вул. Троїцька 49/51, на розі Преображенської), про це повідомили організатори заходу.

Зазначається, що на зустрічі буде можливість послухати лекцію про основи роботи у Вікіпедії та створити нову статтю самостійно, а також разом із досвідченими вікіпедистами відзначити ювілей Вікіпедії.

Організатори просять взяти із собою ноутбук.

Учасники заходу зможуть отримати сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна» за створення статті у Вікіпедії.

Для тих, хто не зможе долучитися до нас у середу 30 січня, буде організовано ще один захід — майстер-клас з редагування Вікіпедії – 2 лютого , який також пройде в Обласній науковій бібліотеці з 12-00 до 18-00.

Вікімарафон — це щорічна всеукраїнська акція з написання статей до Вікіпедії з нагоди її дня народження. Цього року він триває з 26 по 30 січня у близько 50 населених пунктах по всій Україні. Детальнішу інформацію можна знайти на сторінці Вікімарафону — http://wikimarathon.org.ua

фото: Під час Вікімарафону 2017 в Одесі, у Науковій бібліотеці НУ “ОЮА”

Нагадаємо, в Одесі цей захід проводиться втретє, минулого року він також проходив в ОУНБ ім. Грушевського, а 2017 – у Науковій бібліотеці НУ “Одеська юридична академія”.

Довідка: Перший вікіфлешмоб з написання статей в українській Вікіпедії відбувся 27 квітня 2014 року і був присвячений пам’яті Героя України Ігоря Костенка, дописувача Вікіпедії, який загинув 20 лютого 2014 року під час розстрілу активістів Євромайдану на вулиці Інститутській у Києві. Ігор Костенко одним з перших висловив і прагнув реалізувати ідею подібної акції. З 2015 року Вікімарафон щорічно проводиться до Дня народження української Вікіпедії.

Спеціально для ІА “Центр новин”
адміністратор української Вікіпедії Анатолій Луцюк