«Байєр» вилетів з Кубка Німеччини, програвши клубу з другої Бундесліги

У матчі 1/8 фіналу Кубка Німеччини «Хайденхайм» приймав леверкузенський «Байєр».

Зустріч відбулася на стадіоні «Фойт-Арена» в німецькому місті Хайденхайм-на-Бренці і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

В кінці першого тайму рахунок у матчі відкрив нападник «Байєра» Юліан Брандт. На 47-й хвилині м’яч у відповідь в ворота гостей відправив форвард «Хайденхаймі» Нікола довідався. На 72-й хвилині півзахисник господарів Мауріціо Мультауп забив переможний гол.

Таким чином, «Хайденхайм» вийшов в 1/4 фіналу Кубка Німеччини, а «Байєр» завершив виступ в турнірі.

У паралельному матчі 1/8 фіналу Кубка Німеччини «Гамбург» обіграв «Нюрнберг». Зустріч команд відбулася на стадіоні «Фолькспаркштадіон» в Гамбурзі і завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів.