Сергій Лазарєв представить Росію на “Євробаченні-2019”

На європейському пісенному конкурсі “Євробачення”, який цього року пройде в ізраїльському Тель-Авіві, Росію представлятиме Сергій Лазарєв.

Про це ввечері в четвер, 7 лютого, повідомила прес-служба ВГТРК – офіційного мовника конкурсу. Як і в останні кілька років, учасник від Росії визначався не в результаті національного відбору, а рішенням телеканалу.

Лазарєв вже виступав на “Євробаченні” в 2016 році. Тоді він зі своєю піснею You Are the only one посів третє місце за підсумками голосування глядачів і журі, проте в глядацькому рейтингу співак був на першій сходинці.

Перемогу тоді здобула українка Джамала з композицією “1944”. Продюсером виступи Лазарєва в Ізраїлі знову стане Філіп Кіркоров, який вже допомагав Лазарєву на конкурсі в Стокгольмі в 2016 році. За словами Сергія Лазарєва, нова конкурсна композиція написана Філіпом Кіркоровим у співавторстві з грецьким композитором.

“Євробачення-2019” проходитиме в Тель-Авіві, оскільки на конкурсі 2017 року Португалії перемогу здобула ізраїльська співачка. Півфінали “Євробачення” відбудуться 14 і 16 травня, а фінал – 18 травня.