Мангер заявив, що тікати не збирається і співпрацюватиме зі слідством

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, якому оголошено про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, запевняє, що не збирається тікати і співпрацюватиме зі слідством.

Про це він сказав у коментарі телеканалу «112 Україна».

«Я з Катериною взагалі не був знайомий, і ніяких зв`язків з нею не було. Ті «зв`язки», які сьогодні малюються в пресі деякими політичними силами, комусь-таки потрібні», – зазначив Мангер.

Мангер додав, що готовий співпрацювати зі слідством. «Я готовий відповідати на всі питання слідчих. Я відкритий до слідства і не збираюся нікуди їхати, тікати, і буду співпрацювати на 100% зі слідством», – запевнив він.

Як відомо, 11 лютого, голові Херсонської обласної адміністрації Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

31 липня 2018 року в Херсоні невідомий вилив сірчану кислоту в обличчя керуючої справами Херсонської міськради Гандзюк. Жінку з хімічним опіком більш 30% тіла госпіталізували. Гандзюк перебувала на лікуванні в Київському міському опіковому центрі. 4 листопада вона померла.

За підозрою в участі або співучасті в замаху на вбивство Гандзюк було затримано п’ятьох осіб. Зараз під вартою перебувають Сергій Торбін і Микита Грабчук, іншим – В’ячеславу Вишневському, Володимиру Васяновичу і Віктору Горбунову – суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

5 листопада в ЗМІ з’явилася інформація про те, що гроші за напад на Гандзюк підозрюваному Торбіну нібито передавав Ігор Павловський – помічник народного депутата від «БПП» Миколи Паламарчука.

12 листопада суд заарештував Павловського. 21 січня 2019 року в СБУ заявили, що підозрюваний в організації вбивства Гандзюк Олексій Левін (справжнє прізвище – Москаленко) оголошений в міжнародний розшук. 31 січня голова Херсонської облради Мангер заявив про призупинення свого членства в партії ВО «Батьківщина» на час розслідування справи про вбивство Гандзюк.