В Одесі правоохоронці вилучили майже 50 тис. пачок контрабандних сигарет

В Одесі на складі правоохоронці виявили й вилучили майже 50 тисяч пачок контрабандних сигарет, які надійшли з території невизнаної республіки Придністров`я.

Як повідомила прес-служба УСБУ в Одеській області, співробітники спецслужби спільно з прокуратурою і Державною фіскальною службою блокували масштабну контрабанду сигарет з території Придністров`я.

«Оперативники спецслужби встановили, що місцеві жителі налагодили механізм незаконного переправляння тютюнових виробів до України через міжнародні поштові сервіси. Для тимчасового зберігання «товару» ділки використовували складське приміщення одного з поштових перевізників в Одесі», – повідомили в прес-службі.

За даними спецслужби, контрабандну продукцію зловмисники реалізовували через мережу роздрібної торгівлі на території регіону.

Відзначається, що в суботу, 9 лютого, під час обшуку на території «транзитного» складу правоохоронці виявили майже 50 тисяч пачок сигарет без марок акцизного збору. Вартість вилученої продукції становить понад 1,5 млн грн.

У рамках розпочатого кримінального провадження за частиною 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до незаконних дій.