Суд в РФ відхилив позов вдови загиблого в Сирії найманця ПВК ” Вагнер”

Суд у Ростовській області у вівторок, 12 лютого, відхилив позов, який був поданий вдовою загиблого в Сирії бійця ПВК “Вагнер” Олексія Рубанова.

Як повідомляє російське видання “Комерсант”, Луїза Рубанова, залишилася одна з трьома дітьми, вимагала від РФ два мільйони рублів в якості компенсації моральної шкоди за смерть чоловіка.

Видання стверджує, що Рубанов тричі літав до Сирії у складі ПВК “Вагнер”. Після третього “відрядження” останки загиблого найманця були привезені в Росію, і одночасно передали батькам Рубанова конверт, в якому імовірно була невиплачена зарплата бійця і компенсація за його смерть. Представник Луїзи Рубанової стверджує, що не отримала нічого з цих грошей через складні стосунки з батьками чоловіка.

Олексій Рубанов загинув у лютому 2018 року в сирійському населеному пункті Хауш-Дуара. В якості причини смерті в довідці нібито вказано “обвуглювання тіла”. Представники відповідачів – міністерств оборони та фінансів РФ – в суд не з’явилися. У відгуках на позов Рубанової міститься прохання відмовити в заявлених вимогах в повному обсязі. Тієї ж точки зору дотримувався і прокурор, який заявив, що не встановлено причинно-наслідковий зв’язок смерті Рубанова в Сирії з заподіянням йому шкоди з боку РФ.