«Реал» обіграв «Аякс» в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мадридський «Реал» на полі «Йохан Кройфф Арени» обіграв голландський «Аякс» з рахунком 2:1.

У переможців зустрічі голами відзначилися Карім Бензенма (60 хвилина) і Марко Асенсио (87), а у господарів поля єдиний м’яч забив Хакім Зіеш (87).

Варто відзначити, що на 38-й хвилині арбітр зустрічі Дамір Скоміна скасував гол господарів поля після першого використання VAR в Лізі чемпіонів.

Гра у відповідь протистояння відбудеться 5 березня і пройде на полі стадіону «Сантьяго Бернабеу» в Мадриді.