Дубль Азмуна допоміг «Зеніту» обіграти «Фенербахче» і вийти в 1/8 фіналу ЛЄ

«Зеніт» у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи завдав поразки «Фенербахче».

Зустріч, що проходила в Санкт-Петербурзі, завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів.

«Зеніт» вийшов вперед на самому початку зустрічі. Новачок команди Сердар Азмуна грудьми скинув м’яч під удар Магомеду Оздоєву. На 37-й хвилині перевагу господарів подвоїв вже Сердар Азмун, замкнувши навісну передачу Себастьяна Дріуссі. Ще до перерви турецькі футболісти скоротили відставання в рахунку: відмінний удар в дев’ятку вдався Мехмету Топалу. Переможний м’яч у складі «Зеніту» на 76-й хвилині забив Сердар Азмун. Іранець після передачі Дзюби вийшов один на один з голкіпером «Фенербахче» і використовував шанс.

Перша зустріч, що проходила в Стамбулі, завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0. Таким чином, за сумою двох зустрічей перемогу здобув «Зеніт». Футболісти з Санкт-Петербурга вийшли в 1/8 фіналу Ліги Європи.