«Валенсія» знову обіграла «Селтік» і вийшла в наступний раунд Ліги Європи

У четвер на стадіоні «Месталья» в Валенсії (Іспанія) відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи між «Валенсією» і «Селтіком».

Перемогу з рахунком 1:0 здобула іспанська команда. Голом у складі «Валенсії» відзначився Кевін Гамейро (70 хвилина).

Відзначимо, що на 37-ній хвилині зустрічі за другу жовту картку з поля був видалений захисник «Селтіка» Йеремі Тольян.

Нагадаємо, що перша зустріч команд, яка пройшла в Шотландії, завершилася перемогою іспанської команди з рахунком 2:0.

Таким чином, «Валенсія» за сумою двох матчів вийшла в наступний раунд Ліги Європи.