Американська зірка оголосила про плани брати участь у президентських виборах-2020

Напередодні проміжних президентських виборів в США у 2018 році Тейлор Свіфт заявила про свої політичні переконання. 

Зазначається, що один її заклик в Instagram голосувати, сильно привернув увагу виборців у штаті Теннесі.Результат пошуку зображень за запитом "фото Тейлор Свіфт"

В інтерв’ю ELLE співачка. яка удостоєна премії “Греммі” розповіла про свою політичну позицію і пояснила, чому відчуває потребу поділитися своїми поглядами.

«Я витратила багато часу, щоб розібратися в політичній системі і гілках влади, які підписують законопроекти, які впливають на наше повсякденне життя, — зазначила вона в інтерв’ю. — І вирішила, що повинна допомогти змінити ситуацію. Я відчувала себе досить поінформованою, щоб розповісти про це своїм 114 млн фанам».

Тейлор пообіцяла, що братиме участь у майбутніх президентських виборах 2020 року.

“Заклики до расизму і провокування страху за допомогою тонко завуальованих повідомлень — це не те, чого я хочу від наших лідерів. Я зрозуміла, що насправді моя відповідальність — використовувати свій вплив проти цієї огидної риторики. Я збираюся зробити набагато більше, щоб допомогти країні. У наступному році нас чекає велика гонитва”.

Після цього випадку в ЗМІ почали з’являтися сміливі припущення, що Тейлор має намір стати першою жінкою-президентом. Але з висновками поспішати не потрібно, бо наразі вона лише має намір підтримувати певного кандидата.