«Манчестер Сіті» переміг «Суонсі» і вийшов у півфінал Кубка Англії

«Манчестер Сіті» став другим півфіналістом Кубка Англії після вольової перемоги над «Суонсі» (3:2) на «Ліберті Стедіум».

Господарі виграли перший тайм завдяки голам півзахисників Метта Граймза і Берсанта Ціліни. У другому таймі головний тренер «городян» Хосеп Гвардіола випустив на поле Рахіма Стерлінга і Серхіо Агуеро, після чого його команді вдалося перевернути хід гри.

На 69-й хвилині Агуеро віддав гольову передачу на Бернарду Сілву, через дев’ять хвилин рахунок зрівнявся після автоголу голкіпера “Суонсі” Кристоффера Нордфельдта, а ще через десять – аргентинець приніс «Манчестер Сіті» перемогу. Правда, вирішальний гол був забитий з офсайду.

Таким чином, «Манчестер Сіті» продовжує виступ у всіх турнірах: чемпіонаті та Кубку Англії, а також Лізі чемпіонів. Раніше в нинішньому сезоні команда завоювала Суперкубок Англії і Кубок ліги.

Першим півфіналістом Кубка Англії в суботу став «Уотфорд», який переміг «Кристал Пелас» (2:1).

У двох інших чвертьфіналах зіграють: «Вулверхемптон» – «Манчестер Юнайтед» (16 березеня) і «Міллуолл» – «Брайтон» (17 березня).

Кубок Англії
¼ фіналу

«Суонсі» – «Манчестер Сіті» – 2:3 (2:0)
Голи: Граймз, 20, з пенальті, Ціліна, 29 – Бернарду Сілва, 69. Нордфельдт, 78 (автогол). Агуеро, 88.